JSME KASSUA
DIGITÁLNÍ AGENTURA
Logo KASSUA
Loading...

Naše disiplíny

  • Webová prezentace
  • Zpravodajský web
  • Microsites
  • Platební brány (eshop)
  • Fakturace (eshop)
  • Skladové hospodářství (eshop)
  • Analýza
  • SEO

JAK PRACUJEME?

Setkání

Pojďme na kafe! Vzájemně se poznáme, probereme potřeby vaší firmy a dohodneme se na formě řešení.

Tvorba

Máme nachystané veškeré materiály, důkladně jsme vše probrali a můžeme se konečně vrhnout do díla.

Spuštění

Máte ještě nějaké připomínky? Ne? Super, protože to znamená, že práci můžeme spustit.

Přiblížení služeb

Webová prezentace

Potřebujete jednoduše ukázat, o čem je vaše podnikání? Základní webová prezentace se většinou skládá z jedné až dvou stran, kde se uživatel dozví základní informace o společnosti, může nahlédnout do portfolia a zjistit kontakt či sídlo společnosti.

Zpravodajský web

Máme za sebou i projekty, které se zabírají zpracováním a zveřejněním pravidelných článků. Máte svůj blog nebo internetové zpravodajství? Rádi Vám pomůžeme. Možností je i připojit blogovou sekci k již existujícím stránkám.

Microsites

Microsite je jednoduchá stránka, která prezentuje například nejprodávanější produkt a umožní lépe komunikovat výhody či nevýhody nebo oslovit specifickou cílovou skupinu. Představuje nový produkt na trh? Jste živnostník, který potřebuje zviditelnit svoji službu? Potom se microsite bude hodit právě pro vás.

Eshop

Chcete nový funkční e-shop? Nebo řešíte modernizaci toho současného? Stavíme profesionální B2C či B2B e-shopy všech velikostí, ať už se jedná o e-shop s pár produkty nebo rozsáhlé projekty. Fakturační systém, skladové hospodářství či platební systém je samozřejmost.

Analýza

Máte webové stránky, ale nepřináší vám potřebný užitek? Mrkneme vám na to a společně najdeme řešení, jak vše nastartovat správným směrem.

SEO

Nejprve zajistíme, aby byly webové stránky nejlépe připravené po technické stránce a byl tak dobře připraven na další kroky. Dalším krokem bude zanalyzování klíčových slov, na které se budete ve vyhledávačích zobrazovat a web doplníme správným obsahem. Na závěr se podíváme na zpětné odkazy a díky pravidelné optimalizaci bude naše práce mít správný efekt.