JSME KASSUA
DIGITÁLNÍ AGENTURA
Logo KASSUA
Loading...

O spolupráci

Kbely slavily stoleté výročí a přáli si zvyšit dosah klubu v online světě. Vytvořili jsme grafický vizuál, spustili sociální sítě nebo webové stránky a lidé se na fotbal začali hrnout. Ve spolupráci nakonec pokračujeme dodnes.

O klientovi

Amatérský fotbalový klub hrající pražskou 1.b třídu. Klub ze severozápadní části hlavního města se může pyšnit bohatou historií jako účastí ve druhé lize.

Jak přesně jsme pomohli?

Webové stránky

Přehledné a jednoduché webové stránky byly základ. Kladli jsme obrovský důraz na rychlost pro mobilní zařízení a přehledou strukturu.

Sociální sítě

Sociální sítě jsme pojali více informativně. Důležitým aspektem je i pohled do zákulisí klubu. Sociální sítě koresponují i s outdoorovou komunikací, která má za cíl dostat fanoušky na stadion.

Tiskoviny

Tvoříme jen zvací plakáty na domácí utkání Kbel. Protože jsou plakáty umístěny na stejná místa, tak se snažíme o grafickou exkluzivitu. Plakát musí pokaždé upoutat.

Produkce

Před spuštěním veškerých aktivit byla základním kamenem produkce, kdy jsme nafotili celý A-tým. Pro Kbely točíme i pravidelný obsah po zápasech, ale i například uvítaní nových posil pro tým.

Sociální sítě, obsah

Webové stránky

Videoprodukce

Tiskoviny