JSME KASSUA
DIGITÁLNÍ AGENTURA
Logo KASSUA
Loading...

Naše disciplíny

  • Brandbuilding
  • Sociální sítě
  • Produkce
  • Email marketing

JAK PRACUJEME?

Setkání

Pojďme na kafe! Vzájemně se poznáme, probereme potřeby vaší firmy a dohodneme se na formě řešení.

Analýza

Nejprve se musíme zorientovat v prostředí, ve kterém máme pracovat. Seznámíme se se zákazníkem, ale i s konkurencí, abychom mohli ušít perfektní strategii na míru.

Strategie

Bez cílů a konkrétních kroků by to nešlo. Na základě poznatků z vypracované analýzy připravíme plán, jak dosáhnout vysněné mety.

Začínáme!

Půda pod nohama je stabilní, vše máme připraveno a můžeme se pustit do práce!

Report

Zpětná vazba je základ úspěchu. Bedlivě budeme sledovat, zda se práce vyvíjí podle stanovených cílů a pokud ne, napravíme to!

Přiblížení služeb

Brandbuilding

95% nákupních rozhodnutí děláme podvědomě. Nákupní proces je svým způsobem emotivní záležitost. Rádi byste se do podvědomí zákazníka dostali také? Co pro to potřebujete? Strategii, jasnou firemní identitu a nás.

Sociální sítě

Zaměřujeme se na kompletní správu sociálních sítí a hlavně vysokou kvalitu obsahu. Co si vymyslíme, to zrealizujeme, ale hlavně, aby vaše značka lidi bavila. A můžeme ji i propojit se známými influencery.

Produkce

Máme zkušenosti s fotografováním mnoha oborů - od produktových fotografií přes obsah pro sociální sítě až po technicky náročné fotografie. Poradíme si i s kamerou, se kterou jsme schopni zrealizovat reklamní spoty, pozvánky na akce a nebo obsah pro sociální sítě (např. Reels).

Email marketing

Základním kamenem pro úspěch je vytvoření funkční strategie. Poté navrhneme responzivní newslettery, zasadíme je do mailingového systému a vše zautomatizujeme. Spouštíme welcome kampaně po přihlášení odběru newsletteru a další pokročilé selling kampaně.