JSME KASSUA
DIGITÁLNÍ AGENTURA
Logo KASSUA
Loading...

O spolupráci

Pro magazín Žongl jsme tvořili nový vizuální styl a webové stránky. Později jsme dostali na starost správu sociálních sítí nebo tvorbu grafického obsahu magazínu.

O klientovi

Magazín Žongl je názorový fotbalový měsíčník pro přemýšlivé čtenáře. Přináší fotbalové příběhy, rozhovory, kauzy a další témata. Zkrátka magazín pro všechny, které baví fotbal stejně jako nás a rádi si o něm zadiskutují.

Jak přesně jsme pomohli?

Vizuální identita

Ve vizuální komunikaci jsme použili zakulacené rohy u komunikačních prvků, které mají sdělovat, že magazín Žongl je názorový deník s pluralitou názorů.

Webové stránky

Základním cílem pro tvorbu webových stránek byla jednoduchost, přehlednost a čistost. Pohodlí čtenáře musí mít přednost před vším ostatním.

Sociální sítě

V počátku sociální sítě sloužily pro propagaci článků na webových stránkách a k ukázce magazínu. Postupem času jsme chtěli do profilů dostat více zábavy a vzdělávacích příspěvků.

Magazín

Magazín je v plném souladu s vizuální identitou značky. Stejně jako u webových stránek dbáme na jednoduchost, přehlednost a čistotu. Pohodlí čtenáře je základ!

Mobilní aplikace

Snadná komunikace týmu a přehled profitů z odvedené práce. Aplikace umožňuje i jednoduché plánovaní úkolů.

Logo design

Sociální sítě, obsah

Webové stránky

Zaměstnanecká aplikace

Magazín